8 pokoi, noclegi Cieszyn, pokoje gościnne Cieszyn, pokoje butikowe na Wzgórzu Zamkowym

Skontaktuj się z nami

T. +48 732 994 451
ofka.hotel@gmail.com

OFERTA DODATKOWA

Biuro eventowe

Biuro eventowe prowadzi działalność związaną z organizacją przedsięwzięć społecznych, kulturalnych, rekreacyjno-sportowych oraz biznesowych.

Działalność eventowa bazuje na wykorzystaniu potencjału Wzgórza Zamkowego, w tym:

– dużego dziedzińca znajdującego się na Wzgórzu Zamkowym;

– sal konferencyjnych oraz innych pomieszczenia Zamku Cieszyn, które mogą zostać wykorzystane do organizacji konferencji, szkoleń, warsztatów oraz spotkań biznesowych.

W początkowym okresie główne działania biura zostały skierowane na pomoc przy organizacji prestiżowych wydarzeń zarówno na Zamku jak i w mieście, m. in.: urodziny Zamku, fora gospodarcze, Skarby z Cieszyńskiej Trówły, Dni Cieszyna i Czeskiego Cieszyna „Święto Trzech Braci”.

Oferta spółdzielni obejmuje również organizację imprez własnych i zleconych, w tym:

– wizyty studyjne (obejmujące zakwaterowanie, wyżywienie, prezentacje PES działających na terenie Cieszyna i okolicy, oprowadzanie po Wzgórzu Zamkowym i Cieszynie, prezentację SS OFKA),

– imprezy plenerowe na Wzgórzu Zamkowym przy współpracy z wybranymi partnerami imprez,

– letnie kino,

– warsztaty rodzinne,

– gry miejskie,

– koncerty.

Wypożyczalnia rowerów

Ze względu na atrakcyjne turystycznie położenie i dostępność dużej liczby tras rowerowych, w okresie od maja do października prowadzimy również wypożyczalnię rowerów. Korzystać z niej mogą zarówno mieszkańcy oraz turyści. Do dyspozycji klientów pozostaje 5 rowerów – damek.

Cennik wypożyczenia rowerów:

– 1 godzina: 5 zł,

– cały dzień/doba: 30 zł,

– możliwe zniżki dla grup 3-5 osób.

Rowery wyposażone są m.in. w 18 biegowe przekładnie, kosz, bagażnik, oraz pełne oświetlenie zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Warsztaty artystyczne

W ramach działalności spółdzielni stworzona została pracownia warsztatów artystycznych, w ramach której proponowane są kreatywne warsztaty skierowane zarówno dla dorosłych, młodzieży i dzieci.

Warsztaty ceramiczne obejmą: poznanie podstawowych techniki i metod formowania mas ceramicznych, informacje o masach ceramicznych – rodzaje mas i ich zastosowanie, skład mas, sposób doboru masy do prac, rodzajach szkliw i ich stosowanie, informacje o piecach, sposoby wypalania: naturalne, elektryczne, gazowe, ogniskowe, wypalanie w dołach, w trocinach, piece opalane drewnem, podstawowe techniki dekoracyjne – malowanie angobą, farbkami pod szkliwnymi, szkliwami, wiele innych informacji niezbędnych do rozpoczęcia pracy.

Warsztaty ceramiczne przygotowane są z programami dostosowanymi dla różnych grup wiekowych i grup odbiorców, w tym: warsztaty dla dzieci, warsztaty ceramiki artystycznej, rodzinne lepienie.

Zajęcia odbywają się w grupach 4-8 osobowych, prace wykonywane na zajęciach pozostaną własnością ich autorów.

Zapytania dot. oferty dodatkowej proszę kierować na adres: ofka.biuro@gmail.com